Mia Box

Sesja sportowa

Większość z Was zapewne słyszała sformułowanie, że sport to zdrowie. Trudno się z tym nie zgodzić, szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy internet i telewizja przesycona jest wiadomościami na temat zdrowego trybu życia i wpływu sportu oraz odżywiania na nasz organizm. My również uważamy, że sport powinien być ważnym elementem naszej codzienności.

 


 

 

 Ostatnio dostawaliśmy od Was sporo zapytań o boxy prezentowe dla sportowców czy fit freaków. W związku z tym postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym prośbom i stworzyliśmy 3 zupełnie nowe i unikalne boxy sportowe. Active Life, Stay Fit, Motivation Box. Podjęliśmy współpracę z takimi polskimi markami jak: Wake Up&Squat, Gym Hero, By Raw Ewa Chodakowska czy Poundout Toxic.

 

 

Zorganizowaliśmy również sesję zdjęciową z naszymi produktami, gdyż jak wiecie bardzo cenimy estetykę i prezentację naszych boxów. Sesja w klimacie sportowym z naszą piękną modelką Zuzą odbyła się w krakowskiej przestrzeni “Dziewczyny od ślubów”. Zdjęcie wykonała jak zawsze utalentowana, młoda fotografka z Krakowa Joanna Zawiślan-Siuda. Mamy nadzieję, że efekty sesji jak i same sportowe boxy przypadną Wam do gustu.

 

 

 

 

 

Wszystkie wpisy
Zapisz się do newslettera
Zyskaj wyjątkowe rabaty oraz powiadomienia o aktualnych promocjach!
Dostawa
Czas, koszty
Płatności
MIA BOX

tel. 730 833 393
e-mail: office@miabox.pl
Copyright by miabox. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Devilart