Mia Box

Mia Box to pudełka pełne radości!


 

Wiem, że w dzisiejszych czasach, gdy wybór jest tak ogromny, trudno się na coś zdecydować. Często też brak czasu na dokładniejsze przyjrzenie się różnym opcjom. W Mia Box chce Cię wyręczyć w tym żmudnym procederze. Proponuje zestawy prezentowe na różne okazje, elegancko zapakowane i gotowe do wręczenia!

Wszystkie pudełka są wyjątkowe, choć każde na swój sposób. Za każdym z nich stoi historia zainspirowana podróżami, rozmowami z ludźmi, niezwykłymi przygodami. Każde ma coś do opowiedzenia, każde wyraża inne uczucia.
Nie sztuką jest zakupić przypadkowy prezent. Liczy się, aby był przemyślany i dobrze dobrany do odbiorcy. W Mia Box mogę Ci to zagwarantować! Wewnątrz pudełka znajdziesz przedmioty oryginalne, starannie wyselekcjonowane, tworzone przez prawdziwych pasjonatów. Są to produkty wyjątkowe, często pochodzące od niezwykle zdolnych rzemieślników lub z gospodarstw ekologicznych.

Doskonale wiem, że każda okazja jest dobra, aby odpowiednio ją celebrować.

 

 

 Cześć!


Nazywam się Malwina Wołoch. Jestem założycielką Mia Box. Mia Box to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja, w której się realizuję. W życiu prywatnym jestem żoną i mamą 16-letniego Roberta. Mam dwa psy, które często możecie zobaczyć na stronie oraz firmowym Instagramie.
Skąd wzięła się idea Mia Box? Odkąd pamiętam, fascynowałam mnie tematyka urodzin, prezentów, celebrowania najróżniejszych okazji, organizowania przyjęć oraz ta cała wyjątkowa otoczka towarzysząca temu. Od zawsze zajmowałam się wyborem upominków dla bliskich, niejednokrotnie też byłam proszona o rady w tej kwestii. I tak właśnie zrodził się pomysł Mia Boxa - pudełka wypełnionego starannie wyselekcjonowanymi produktami.
Tworzenie pudełek prezentowych, dobieranie ich zawartości oraz szukanie nowości i trendów z różnych dziedzin sprawia mi ogromną przyjemność. Staram się, aby każdy pomysł, który wychodzi spod moich dłoni, był oryginalny, a znajdujące się w pudełku produkty odznaczały się najwyższą jakością. Mam nadzieje, że przygotowywane przeze mnie zestawy trafiają w gust klientów, wywołując uśmiech na ich twarzach. Osoby, które same chcą poeksperymentować z zawartością boxa i poczuć radość z jego kompletowania, mogą skorzystać z możliwości zbudowania własnego pudełka od podstaw.
W życiu prywatnym chętnie angażuję się w różnorodne akcje charytatywne. Dlatego też częścią dochodów z pudełek Mia Box chętnie dzielę się ze schroniskami pomagającymi bezdomnym zwierzętom. Więcej o organizowanych akcjach można przeczytać na profilu Mia Box na Instagramie.
Co lubię robić w wolnym czasie? Podróżować. Niektóre pudełka dostępne w ofercie sklepu inspirowane są moimi wycieczkami.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu. Być może któraś przygotowana przeze mnie historia zamknięta w drewnianym pudełku zainspiruje i Ciebie.


Miłego dnia,
Malwina

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera
Zyskaj wyjątkowe rabaty oraz powiadomienia o aktualnych promocjach!
Dostawa
Czas, koszty
Płatności
MIA BOX

tel. 730 833 393
e-mail: office@miabox.pl
Copyright by miabox. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Devilart