Mia Box

Mia Box party edition

Kto nie kocha przyjęć? My uwielbiam! To dla nas coś więcej, niż zwykłe, spontaniczne spotkanie z bliskimi. To forma celebracji: ważnej okazji (a czasem po prostu bez okazji), święta, rocznicy, sukcesu. Każdy powód jest dobry do świętowania!

 

Kochamy także sam proces organizowania przyjęć. Tak samo, jak lubimy stylizować sesje zdjęciowe, tak ogromną przyjemność sprawia nam tworzenie całokształtu imprezy. Wybranie motywu przewodniego, zaplanowanie menu, przygotowanie dodatków… Nie potrzeba wiele - czasami kilka balonów i trochę żywych kwiatów wystarczy, aby stworzyć wyjątkową atmosferę. A ile potem z tego radości!

 

 


Czasami jednak nie mamy czasu, aby przygotować dopracowane w najdrobniejszych szczegółach przyjęcie. Chcemy kogoś zaskoczyć niespodzianką. Wpadamy na pomysł w ostatniej chwili. Jesteśmy zbyt zajęci, ale chcielibyśmy świętować w wyjątkowy sposób. Wtedy z pomocą przychodzą nasze MiaBoxy! Naprawdę można dzięki nim wyczarować odświętny klimat w kilka chwil. W dodatku sporo frajdy może sprawić wspólne otwieranie boksa - trochę jak prezenty pod choinką!

 

 

W ofercie imprezowej MiaBox są pudełka na różne okazje, wiele z nich jest bardzo uniwersalnych. Znajdują się w nich m.in. urodzinowa ceramika Bloomingville, girlandy i konfetti, kolorowe kieliszki z nietłukącego się tworzywa, szampan Moet & Chandon Brut Imperial Mini czy fantazyjne otwieracze do kapsli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie wpisy
Zapisz się do newslettera
Zyskaj wyjątkowe rabaty oraz powiadomienia o aktualnych promocjach!
Dostawa
Czas, koszty
Płatności
MIA BOX

tel. 730 833 393
e-mail: office@miabox.pl
Copyright by miabox. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Devilart