Mia Box

Jesienna sesja produktowa


Przepiękna sesja z naszymi nowymi, jesiennymi boxami odbyła się w malowniczym zakątku Beskidów, w miejscu zwanym Leśniakówka. Niezwykłe widoki sprawiły, że był to bardzo przyjemny dzień, zaś zdjęcia autorstwa Joanny Zawiślan wyszły naprawdę wyjątkowo. Koncepcja sesji opierała się na pokazaniu ciepłego klimatu polskiej, złotej jesieni. Do stylizacji wykorzystaliśmy jesienne owoce, orzechy i kwiaty, a drewninane boxy idealnie komponowały się z drewnianymi stołami i meblami vintage. Otoczenie było tak piękne, że nie potrzebowało wielu dodatków.

 


Sesje zdjęciowe z naszymi produktami to dla nas niezwykle ważny element pracy. Od momentu powstania danego boxa staramy się, aby wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe, dlatego planowanie każdej sesji rozpoczynamy już kilka tygodni wcześniej.
Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest skuteczne połączenie dobrej jakości z pięknym wyglądem. Jesteśmy estetami i chcemy, aby nasze boxy zachwycały w każdym szczególe.

 

 

 

 

W nowej jesiennej odsłonie pojawiły się produkty, które idealnie wpisują się w tę porę roku. Box kulinarny z ceramiczną formą na tartę i drewnianą deską, aromatyczne świece, mieszanki ziołowych herbat, gadżety i dodatki do domu, kubki i sporo naturalnych kosmetyków.

 

 

 

Pozdrawiamy,

zespół Mia Box 

 

Wszystkie wpisy
Zapisz się do newslettera
Zyskaj wyjątkowe rabaty oraz powiadomienia o aktualnych promocjach!
Dostawa
Czas, koszty
Płatności
MIA BOX

tel. 730 833 393
e-mail: office@miabox.pl
Copyright by miabox. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Devilart